Wyświetl pojedynczy post
patryk215
Banita
 
Od: 12.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#917
Stary 17.06.2010, 13:48
W Umbro byly jeszcze koszulki kolo godziny 10 nawet. Sam wzialem 3 sztuki Jakies tam jeszcze zostaly ale jest szansa, ze dowioza wiecej w nastepnym tygodniu. Rozmiary oczywiscie same XL albo wiecej, S nie widzialem.
Odpowiedz cytując