Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
patryk215
Banita
Od: 12.2007
Offline
#
917
17.06.2010, 13:48
W Umbro byly jeszcze koszulki kolo godziny 10 nawet. Sam wzialem 3 sztuki
Jakies tam jeszcze zostaly ale jest szansa, ze dowioza wiecej w nastepnym tygodniu. Rozmiary oczywiscie same XL albo wiecej, S nie widzialem.
patryk215
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez patryk215