Tak pewnie będzie to konferencja przedstawiająca nowych ludzi w sztabie szkoleniowym, pożegnanie głowy, ale czy robili by z tego tajemnice ?

Gdy odchodził od nas CANTORO o konferencji było wiadomo parę dni przed i podała tą informacje oficjalna strona Wisełki (chyba że się mylę?).
POZDRAWIAM BRAĆ!