Wyświetl pojedynczy post
Krystian168
Banita
 
Od: 07.2008
Skąd: Czersk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25256
Stary 17.06.2010, 13:47
Tak pewnie będzie to konferencja przedstawiająca nowych ludzi w sztabie szkoleniowym, pożegnanie głowy, ale czy robili by z tego tajemnice ? Gdy odchodził od nas CANTORO o konferencji było wiadomo parę dni przed i podała tą informacje oficjalna strona Wisełki (chyba że się mylę?).

POZDRAWIAM BRAĆ!
Powód: błąd
Ostatnio edytowane przez Krystian168 : 17.06.2010 o godz. 13:48.
Odpowiedz cytując