AOT napisał(a):

|
Co muszę zrobić, żeby dostać nowy dowód osobisty, jeśli stary mi się złamał ? I czy teraz się płaci za wyrabianie dowodu, bo coś słyszałem że ponoć bezłpatne ?
|
Jak ja ostatnio wyrabiałem to tak:
- wniosek o wydanie dowodu ( wpisujesz tam w odpowiedniej rubryce zniszczenie)
- dwa zdjęcia aktualne
- dowód jest bezpłatny.
EDIT
Ja czekałem 3 tygodnie, w sumie to parę dni przed maturą mi wydali, nie wiem czy jest jakaś taryfa ulgowa