Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16704
Stary 17.06.2010, 13:40
AOT napisał(a):Wyświetl post
Co muszę zrobić, żeby dostać nowy dowód osobisty, jeśli stary mi się złamał ? I czy teraz się płaci za wyrabianie dowodu, bo coś słyszałem że ponoć bezłpatne ?
Jak ja ostatnio wyrabiałem to tak:
- wniosek o wydanie dowodu ( wpisujesz tam w odpowiedniej rubryce zniszczenie)
- dwa zdjęcia aktualne
- dowód jest bezpłatny.


EDIT
Ja czekałem 3 tygodnie, w sumie to parę dni przed maturą mi wydali, nie wiem czy jest jakaś taryfa ulgowa
Powód: dopis
Ostatnio edytowane przez WISŁAZWE : 17.06.2010 o godz. 14:50.
Odpowiedz cytując