Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
WalkerLukeTS
Member
Od: 06.2010
Offline
#
25254
17.06.2010, 13:32
KoPer
napisał(a):
Jutro owszem konferencja, ale ... :
http://tsw.com.pl/news/Jutro-pozegna...tGlowyquot-298
I macie odpowiedz dotyczącą konferencji. Takiego zawodnika jak Głowa trzeba godnie pożegnać.
Wiem, że wszyscy mają dość czekania na transfery i staje się to irytujące ale nic nie zmienimy...Jutro żegnamy Kapitana.....:(
WalkerLukeTS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do WalkerLukeTS
Znajdź inne posty napisane przez WalkerLukeTS