Wyświetl pojedynczy post
WalkerLukeTS
Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25254
Stary 17.06.2010, 13:32
KoPer napisał(a):Wyświetl post
Jutro owszem konferencja, ale ... :

http://tsw.com.pl/news/Jutro-pozegna...tGlowyquot-298
I macie odpowiedz dotyczącą konferencji. Takiego zawodnika jak Głowa trzeba godnie pożegnać.
Wiem, że wszyscy mają dość czekania na transfery i staje się to irytujące ale nic nie zmienimy...Jutro żegnamy Kapitana.....:(
Odpowiedz cytując