http://i46.tinypic.com/hsrvao.jpg , montuja barierki..
czyli jednak dziura bedzie.. mialem cicha nadzieje ze na czas meczow beda ja przykrywac taka zakladka z zamontowanymi krzeselkami (cos na wzor puzzli)
i teraz jak z ta "6" .. chyba o okienko wczesniej ja wstawia..