|
Czy ktoś może napisać dlaczego akurat ten gość został trenerem bramkarzy? Jest w nim coś extra? Rokuje jakieś duże nadzieje, że będzie na prawdę potrafił podnosić poziom naszych bramkarzy? Czy jest to zwyczajny facet, którego za pół roku już nie zobaczymy na Reymonta?
|