Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5644
Stary 17.06.2010, 12:34
Jagul napisał(a):Wyświetl post
PS. Co do zdjęć. Nerwy w czubkach palców są najbardziej wrażliwe, tak więc ból i grymas na twarzach nie może dziwić. Jeżeli ktoś nie wierzy, niech spróbuje.
To chyba jestem niewrażliwy. Miałem takich nakłuć w szpitalu od groma i to dotknięcie igłą w ogóle na mnie nie działało.

Fakt, że większą uwagę przyciągała młodziutka pielęgniarka
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując