Jagul napisał(a):

|
PS. Co do zdjęć. Nerwy w czubkach palców są najbardziej wrażliwe, tak więc ból i grymas na twarzach nie może dziwić. Jeżeli ktoś nie wierzy, niech spróbuje.
|
To chyba jestem niewrażliwy. Miałem takich nakłuć w szpitalu od groma i to dotknięcie igłą w ogóle na mnie nie działało.
Fakt, że większą uwagę przyciągała młodziutka pielęgniarka
