Grzadq napisał(a):

|
Troche się zawiodłem. Bo oprócz szumnych deklaracji i transferów medialnych
|
No wlasnie wymyslow medialnych, pismaki pisza co zobacza u nas na forum a potem karmia wymyslami. Ale przeczytac a uwierzyc to dwie inne kwestie.
Pewne zrodlo informacji to
www.wisla.krakow.pl