Wyświetl pojedynczy post
SB
Senior Member
 
Od: 02.2003
Skąd: z ziemi ojczystej

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 17.06.2010, 11:33
jak patrzylem na zdjęcie z daleka to myślałem, że Borys Szyc trenuje dziś z Wisła

http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...w_akcji/37597/
Nie ma, nie ma wody na pustyni...