Temat
:
Aktualni pracownicy Wisły Kraków: prezes, marketing ..............
Wyświetl pojedynczy post
SB
Senior Member
Od: 02.2003
Skąd: z ziemi ojczystej
Offline
#
28
17.06.2010, 11:33
jak patrzylem na zdjęcie z daleka to myślałem, że Borys Szyc trenuje dziś z Wisła
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...w_akcji/37597/
Nie ma, nie ma wody na pustyni...
SB
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do SB
Znajdź inne posty napisane przez SB