Wyświetl pojedynczy post
Joaquin
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: pytanie tylko?!?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25227
Stary 17.06.2010, 09:40
Domysły domysłami, ale coś musi być na rzeczy. W innym wypadku na stronie klubu z Koszyc widniałaby informacja o przyczynie absencji Serba.
Nie oznacza to jednak, że sam zainteresowany jest w Krakowie. Może równie dobrze być w innym europejskim mieście.
Aczkolwiek znając metody załatwiania transferów naszych działaczy jestem przekonany, że przyczyna zapowiadanej przez jednego z forumowych wróżów konferencja odbędzie z powodu bomby transferowej w postaci Marko Milinkovicia.

Proponuje umiarkowany spokój
Jest jeden klub dla którego warto żyć...
..:::WISŁA:::..
... i nie zmienia sie nic!!
Odpowiedz cytując