Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
WalkerLukeTS
Member
Od: 06.2010
Offline
#
25225
17.06.2010, 09:22
tomasz_19
napisał(a):
panowie to sie narobiło
http://wislasoccer.com/news_item_11391.htm
Panowie przestrzegam przed nadmiernym podnieceniem....
Jednak byłoby zajebiście gdyby to było prawdą....
WalkerLukeTS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do WalkerLukeTS
Znajdź inne posty napisane przez WalkerLukeTS