Wyświetl pojedynczy post
pawelwislak
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10772
Stary 17.06.2010, 08:04. ka
Tak z innej beczki działa wam ta kamerka na stadion (bieżąca z okrąglaka czy też rogu dachu na E) ze stronki miasta, bo mi się pojawia panel WMP ładuję się, zostaje czarno tło z teoretyczną informacją ready i tak jakby działała a jeszcze w poniedziałek działała normalnie, więc nie wiem czy robili coś z nimi czy mi siadł jakiś sterownik.
Odpowiedz cytując