Wyświetl pojedynczy post
Kloszard
Junior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 17.06.2010, 06:56
Od 5-6 lat kibicuje Lakersom, praktycznie od kiedy zacząłem się interesować nba i mam nadzieje, że dziś w nie będzie 'beat la', a 'beat C's'.
Odpowiedz cytując