Temat
:
Finały NBA, Komu kibicujesz i dlaczego Celtom? ;)
Wyświetl pojedynczy post
Kloszard
Junior Member
Od: 06.2010
Offline
#
39
17.06.2010, 06:56
Od 5-6 lat kibicuje Lakersom, praktycznie od kiedy zacząłem się interesować nba i mam nadzieje, że dziś w nie będzie 'beat la', a 'beat C's'.
Kloszard
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kloszard
Znajdź inne posty napisane przez Kloszard