Wyświetl pojedynczy post
Wrona
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Ciemnogród

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10771
Stary 17.06.2010, 06:17
wonski_eNHa napisał(a):Wyświetl post
Czemu, czemu... Cięcia kosztów. Brutalna prawda.
Cięcie kosztów na pewno. Ale jak to się dzieje: jest konkretna specyfikacja, przetarg i wynikające ze specyfikacji koszty. Na jakiej zasadzie potem wykonawca "obcina" koszty? Dogaduje się wcześniej w tej sprawie z inwestorem? Np. "Albo dopłacacie do inwestycji 10%, albo obcinamy koszty w tym i tym miejscu"?
Nie spaceruj tędy
Nie wyciągaj ręki
To się może skończyć źle

[*]
Odpowiedz cytując