wonski_eNHa napisał(a):

|
Czemu, czemu... Cięcia kosztów. Brutalna prawda.
|
Cięcie kosztów na pewno. Ale jak to się dzieje: jest konkretna specyfikacja, przetarg i wynikające ze specyfikacji koszty. Na jakiej zasadzie potem wykonawca "obcina" koszty? Dogaduje się wcześniej w tej sprawie z inwestorem? Np. "Albo dopłacacie do inwestycji 10%, albo obcinamy koszty w tym i tym miejscu"?