Cytat:
|
Zdaniem serbskich mediów krakowska Wisła zainteresowana jest pozyskaniem pomocnika, Marko Milinkovicia. 22-latek jest wychowankiem Borac Čačak. Obecnie występuje w słowackim MFK Košice. Jest młodzieżowym reprezentantem Serbii, ma też już za sobą debiut w pierwszej reprezentacji swojego kraju. Dodajmy, że jest to jeden z większych talentów serbskiej piłki nożnej. W 74 meczach słowackiej ligi, które rozegrał w ostatnich trzech latach, strzelił 14 bramek.
|
Za wisłaportal.pl
To już nawet serbskie media o tym piszą? Też od zbymaka mają info czy z onetu?

Ciekawe ciekawe.. mamy jakiegoś obytego w serbskim światku kibica, który przewertowałby tamtejszą prasę i wysnuł jakieś sensowne wnioski ?