Szacunek kapitanie.
Mimo wszystko czekamy na mecz nr 300(i conajmniej kilkanascie nastepnych

) w barwach Wisły i zakończenie kariery na boisku przy ul.Reymonta , które niewątpliwie będzie okazją do odpowiedniego i godnego pożegnania tak istotnego(w ostatniej dekadzie) piłkarza Wisły.