Wyświetl pojedynczy post
Mareq
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 16.06.2010, 23:39
Szacunek kapitanie.
Mimo wszystko czekamy na mecz nr 300(i conajmniej kilkanascie nastepnych ) w barwach Wisły i zakończenie kariery na boisku przy ul.Reymonta , które niewątpliwie będzie okazją do odpowiedniego i godnego pożegnania tak istotnego(w ostatniej dekadzie) piłkarza Wisły.
Ostatnio edytowane przez Mareq : 16.06.2010 o godz. 23:47.
Odpowiedz cytując