Wyświetl pojedynczy post
mdgn
Member
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 16.06.2010, 23:02
Rzadko się udzielam ale dla Głowy zawsze miałem wielki szacunek. Prawdziwy Wiślak. Dziękuję Ci i życzę wielu sukcesów zarówno na boisku jak i poza nim!
After I'm gone, your earth will be free to live out it's miserable span of existence..
It's one of my satellites, and that's how it's going to be!

Wierny Wiślackiej Religii
Odpowiedz cytując