Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10770
Stary 16.06.2010, 23:02
gooro33 napisał(a):Wyświetl post
Ale wlasnie o to chodzi. Wstepnie u nas przed stadionem tez mialo byc fajnie, a teraz dojebali nam asfalt..
Wiec nie rozumiem czemu u nas sie tnie a na boisku druzyny ktora kompromituje to miasto od 2 sezonow broniac sie przed spadkiem(na boisku i przy zielonym stoliku) jakos moze miec wszystko ladnie i cacy..

To ja Ci powiem czemu.
W sprawach parchów (nie tylko stadionu)Filipiak - od przynajmniej - 1,5 roku- ma 1,2 razy w miesiącu spotkania z Majchrowskim lub z radnymi lub ZiS-em.Zaprasza na spotkania, kolacje itd.
U nas.....cisza od dawien , dawna.Więc jak miasto ma gdzieś szukać oszczedności to szuka tam gdzie nie ma szumu i nie traci sie kontaktow.Czyli np.u nas
Proste jak budowa cepa.
Gdyby nie nasze akcje z radnym Olszówką to nawet nie chce wiedzieć na jakim etapie byłyby dziś nasz stadion.
Niestety w problem nie jest tylko w prezesach i dyrektorach Wisły SSA ale także wśród kibicow. Ciagle kłótnie , brak wspólnego zdania i kompromisu pogrąża nas.Wygladamy po prostu jak pospolite ruszenie a nie regularna armia- a miedzy nimi jest kolosalna różnica.
Odpowiedz cytując