Wyświetl pojedynczy post
Arturo Qr2nów
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: SKMK - W.D.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10768
Stary 16.06.2010, 22:59
Czy tak wielkim problemem byłoby wywalenie ogrodzenia parku od strony Reymana i zrobienie paru ścieżek z kostki oraz posianie parkowej trawy plus parę "dizajnerskich" latarni i koszy na śmieci... Odbiór otoczenia od razu by się zmienił, a i zyskało by na tym miasto (w końcu to stadion miejski), park (przestrzeń publiczna) oraz sam stadion (wizytówka miasta budowana gigantycznym kosztem).

Ja rozumiem, że stadion Cracovii jest budowany od początku według profesjonalnej koncepcji, przez profesjonalną firmę za kadencji "beznapletkowego" prezydenta, no ale bez jaj!
http://wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic26075_1.gif
Odpowiedz cytując