|
Czytajac wypowiedzi Sadloka to bardzo dobrze ze chlopak chce tu grac i chce cos osiagnac.Motywacja i ambicja to dzis 2 podstawowe cechy pilkarza.
Ja sam osobiscie uwazam ze Sadlok to dobry pomysl,razem z Marcelo mysle ze szybko sie zgraja ,i pozostaje jeszcze przeciez Cleber.
Priorytet na dzis to napastnik i mysle ze tu teraz trzeba zrobic wszytsko zeby wreszcie to byl ktos konkretny,rozne przecieki czytam ale od tego trzeba sie dystansowac i czekac na oficjalne komunkaty.W kazdym razie nie wyobrazam sobie zebysmy kogos do ataku nie pozyskali.
|