_Vodka napisał(a):

|
Tak, wg mnie wykonane są tandetnie.
|
Ale cały czas opierasz się jedynie na zdjęciach.
Poczekaj do 1 meczu.
wonski_eNHa napisał(a):

Może ktoś szybko wróci po rozum do głowy i zarządzi lepsze zagospodarowanie terenu przy stadionie. Stadion to przecież nie powinien być sam obiekt sportowy ale też jego otoczenie, które zachęcało by do odwiedzenia R22! My to wiemy, Oni to wiedzą a i tak 'gie' robią w tej sprawie.
Co do terenu 'zalesionego' i 'zapokrzywionego' na płd. wschodzie naszego estadio ro wydaje mi się że jednak doczekamy się w tamtej okolicy ładnie zagospodarowanego terenu (boiska treningowe TF/TS). Oby to ruszyło do przodu po tylu latach bez zaplecza.
|
przeczytaj jutro ok poludnia newsa na stronie SKWK.
Temat jest poruszany.