Reser napisał(a):

|
Przede wszystkim Polska zagrała źle jako cały zespół, a Szwajcaria zagrała bardzo mądrze i konsekwentnie, dlatego te oceny nie oddają w pełni rzeczywistości. No ale każdy ma prawo do własnej opinii.
|
Polska zagrała otwartą piłkę, bo graliśmy sparing i Smuda tak chciał, jednak Szwajcaria w grze o punkty skupiła się na kontrach.
Nie przypadkowo dałem link z derby Rzymu gdzie Montella robił co chciał z Nestą oboje to trochę wyższa półka niż Sadlok i którykolwiek z napisatników ekstraklasy, ale na naszą ligę Sadlok wystarczy, a w europie mógłby nabrać doświadczenia i stać się lepszym obrońca. Gra z Marcelo na pewno wyszła by mu na dobre.