Temat
:
Mundial 2010 w RPA
Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
Od: 02.2004
Offline
#
687
16.06.2010, 22:46
Wojtas
napisał(a):
Jak nie przepadam za Polsatem to tak sobie mysle ze zrobili by ten Mundial o wiele lepiej.
TVP jakos tak za szyko ,wszyscy nie wiem do czego sie tak spieszą ,nie ma jakisch dluzszya analiz,ta kronika podsumowujaca tez trwa 10 mniut i dobranoc.
jak juz robia MS raz na kilka lat ,to niech zrobia to porządnie .
DO tego doszlo ze marzy mi sie normalny mecz bez bezmózgiego napierda****nia w te trabki
Na ta chwile to najberdziej podobalo mi sie Chile i ten ich Suazo (ten z Udine),jeszcze namieszają tak coz czuje
Humberto Suazo w tym meczu nie grał. Chodzi Ci o skrzydłowego Udinese Alexisa Sancheza.
KOALIK
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez KOALIK