Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#687
Stary 16.06.2010, 22:46
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Jak nie przepadam za Polsatem to tak sobie mysle ze zrobili by ten Mundial o wiele lepiej.

TVP jakos tak za szyko ,wszyscy nie wiem do czego sie tak spieszą ,nie ma jakisch dluzszya analiz,ta kronika podsumowujaca tez trwa 10 mniut i dobranoc.

jak juz robia MS raz na kilka lat ,to niech zrobia to porządnie .

DO tego doszlo ze marzy mi sie normalny mecz bez bezmózgiego napierda****nia w te trabki

Na ta chwile to najberdziej podobalo mi sie Chile i ten ich Suazo (ten z Udine),jeszcze namieszają tak coz czuje
Humberto Suazo w tym meczu nie grał. Chodzi Ci o skrzydłowego Udinese Alexisa Sancheza.
Odpowiedz cytując