Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Zaza
Member
Od: 11.2006
Offline
#
25214
16.06.2010, 22:27
vip2008
napisał(a):
http://www.trabzonspor.org.tr/defaul...Detay&IND=4595
Ludzie czytajcie forum!!
Po kiego ten news jeszcze raz?!
Zaza
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Zaza
Znajdź inne posty napisane przez Zaza