Wyświetl pojedynczy post
Reser
Senior Member
 
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25213
Stary 16.06.2010, 22:22
Cfaniak napisał(a):Wyświetl post
Jak to wojtole14 pisal wczesniej Villa jest nie do zatrzymania , a jakos dzisiaj zostal zatrzymany przez obronce szwajcarii.Tak wiec podtrzymuje swoja wypowiedz Nie dla sadloka w Wisle, nie potrzebujemy slabych obroncow

Przede wszystkim Polska zagrała źle jako cały zespół, a Szwajcaria zagrała bardzo mądrze i konsekwentnie, dlatego te oceny nie oddają w pełni rzeczywistości. No ale każdy ma prawo do własnej opinii.
Odpowiedz cytując