Cfaniak napisał(a):

|
Jak to wojtole14 pisal wczesniej Villa jest nie do zatrzymania , a jakos dzisiaj zostal zatrzymany przez obronce szwajcarii.Tak wiec podtrzymuje swoja wypowiedz Nie dla sadloka w Wisle, nie potrzebujemy slabych obroncow
|
Przede wszystkim Polska zagrała źle jako cały zespół, a Szwajcaria zagrała bardzo mądrze i konsekwentnie, dlatego te oceny nie oddają w pełni rzeczywistości. No ale każdy ma prawo do własnej opinii.