Wyświetl pojedynczy post
Cfaniak
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: te pieniadze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25212
Stary 16.06.2010, 22:14
Jak to wojtole14 pisal wczesniej Villa jest nie do zatrzymania , a jakos dzisiaj zostal zatrzymany przez obronce szwajcarii.Tak wiec podtrzymuje swoja wypowiedz Nie dla sadloka w Wisle, nie potrzebujemy slabych obroncow
My jesteśmy Wisła, My nigdy nie poddamy się !

Odpowiedz cytując