|
Jak to wojtole14 pisal wczesniej Villa jest nie do zatrzymania , a jakos dzisiaj zostal zatrzymany przez obronce szwajcarii.Tak wiec podtrzymuje swoja wypowiedz Nie dla sadloka w Wisle, nie potrzebujemy slabych obroncow
My jesteśmy Wisła, My nigdy nie poddamy się !
|