Wyświetl pojedynczy post
3żyk
Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5865
Stary 16.06.2010, 22:11
Jako że póki co nowych plotek do obgadania brak, a przeznaczenie tego tematu jest trochę szersze, to pozwole sobie wtrącić swoje 3 grosze

Gdybym był bogaty to zainteresowałbym się zawodnikami AGF Aarhus. To duży jak na warunki duńskie klub z bogatą tradycją. W drużynę ostatnimi czasy wiele zainwestowano. Po powrocie do 1 klasy rozgrywkowej w 2007 roku, stopniowo pięli się w górę tabeli (10 miejsce w 2007-2008, ale już 6 w 2008-2009) by jednak w sezonie 2009-2010 zakończyć rozgrywki katastrofalnie i spaść z ligi. Wprawdzie klub planuje szybki powrót do rodzimej ekstraklasy, ale za pewne niewielu graczy przychylnie spogląda na perspektywe gry w drugiej lidze przez minimum 1 sezon, a i jakieś oszczędności też są z pewnością potrzebne. W kadrze znaleść można choćby reprezentantów Danii (seniorskich i młodzieżowych), reprezentanta USA, Libii i Gruzji.
Odpowiedz cytując