Wyświetl pojedynczy post
Szyman423
Senior Member
 
 
Od: 12.2009
Skąd: z Bochniii

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2362
Stary 16.06.2010, 22:07
Hiroji Hanzo napisał(a):Wyświetl post
Tak. Z reguły negocjują kontrakty na treningu.
Czasami zdarza się też w profesjonalnych klubach że takie negocjacje mają miejsce przy trzepaku,albo pod sklepem "U Paciaciakowej".
Odrobine dystansu.Please.
Wez wyluzuj sie chłopie ;/
Pamietasz moze jak pisales o tym ze Costly jest w Wisle i inne bzdury ?
Ostatnio edytowane przez Szyman423 : 16.06.2010 o godz. 22:10.
Odpowiedz cytując