Hiroji Hanzo napisał(a):

Tak. Z reguły negocjują kontrakty na treningu.
Czasami zdarza się też w profesjonalnych klubach że takie negocjacje mają miejsce przy trzepaku,albo pod sklepem "U Paciaciakowej".
Odrobine dystansu.Please.
|
Wez wyluzuj sie chłopie ;/
Pamietasz moze jak pisales o tym ze Costly jest w Wisle i inne bzdury ?