tofik napisał(a):

Więcej ich nie oglądam. Ciekawe jak długo wytrwam w postanowieniu 
Aha i zgadzam się z Wojtkiem. Kto liczy na to, że kolejne pokolenie będzie lepsze, to się przeliczy. Będzie coraz gorzej.
|
A później będzie koniec świata w 2012. Majowie już to przewidzieli
Jasnowidz jesteś?