Wyświetl pojedynczy post
Sylwek1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#678
Stary 16.06.2010, 21:40
Kontakt był, lekkie aktorstwo ale karny jak najbardziej. Czerwoną dostał słusznie dlatego że wychodził na pozycje i z tego była pewna bramka! Bardzo dobrze sie stało, jeszcze jutro Francuzi sie pożegnają i bedzie super, czekam ze zniecierpliwieniem co pokaże Argentyna, powinna pocisnąć żółtków, wygrali co swoje
Odpowiedz cytując