|
Jest trochę w tym artykule prawdy, ponieważ znam osoby z niektórych ministerstw, bądź np. KNF, które nie powinny tam w ogóle pracować, gdyż nie miały i nie mają kwalifikacji na dane stanowisko, a są tam wyłącznie przez "zasiedzenie". Z drugiej jednak strony wiem, że w skarbówce jest niezły zapierdziel i osoby ze sporym stażem i ogormnym doświadczeniem (vide moja matka) są niedoceniane.
Ostatnio edytowane przez emj10 : 16.06.2010 o godz. 20:26.
|