Cytat:
someonewisp napisał(a):
Dla mnie w meczu Hiszpania - Szwajcaria wygrał antyfootball. Ogólnie to jakieś dziwne są te mistrzostwa. Brak tego klimatu, nastroju, a i mecze są nudne. Czekam na półfinały i mam nadzieje, że Honduras i Chile skopią tyłek helwetom. Bo należy im się.
Dla mnie w meczu Hiszpania - Szwajcaria wygrał antyfootball. Ogólnie to jakieś dziwne są te mistrzostwa. Brak tego klimatu, nastroju, a i mecze są nudne. Czekam na półfinały i mam nadzieje, że Honduras i Chile skopią tyłek helwetom. Bo należy im się.
|
Nieee, wszyscy którzy wygrają z Barceloną albo z reprezentacją Hiszpanii muszą grać antyfootball.
K**wa ! Ludzie !
To nie łyżwiarstwo figurowe, że piękna jazda (czytaj gra) dadzą im zwycięstwo, TU LICZY SIĘ ILE BRAMEK STRZELISZ, a nie jak pięknie będziesz grał...