Wyświetl pojedynczy post
WiślakMyślenice
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: W buszu chciałbym mieszkać.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#654
Stary 16.06.2010, 17:37
Cytat:
someonewisp napisał(a):
Dla mnie w meczu Hiszpania - Szwajcaria wygrał antyfootball. Ogólnie to jakieś dziwne są te mistrzostwa. Brak tego klimatu, nastroju, a i mecze są nudne. Czekam na półfinały i mam nadzieje, że Honduras i Chile skopią tyłek helwetom. Bo należy im się.

Dla mnie w meczu Hiszpania - Szwajcaria wygrał antyfootball. Ogólnie to jakieś dziwne są te mistrzostwa. Brak tego klimatu, nastroju, a i mecze są nudne. Czekam na półfinały i mam nadzieje, że Honduras i Chile skopią tyłek helwetom. Bo należy im się.
Nieee, wszyscy którzy wygrają z Barceloną albo z reprezentacją Hiszpanii muszą grać antyfootball.

K**wa ! Ludzie !

To nie łyżwiarstwo figurowe, że piękna jazda (czytaj gra) dadzą im zwycięstwo, TU LICZY SIĘ ILE BRAMEK STRZELISZ, a nie jak pięknie będziesz grał...
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."

Odpowiedz cytując