|
Życie determinuje w człowieku pewne zachowania,ale życie to także wyzwania.10 lat temu Arku podjąłeś wyzwanie przywdziewając wiślacką koszulkę z numerem 6.Po dziesięciu latach wspólnie z Tobą spędzonych,po chwilach radości ale i rozczarowań chciałbym Ci serdecznie za wszystko podziękować!
Pozostaniesz w moim sercu jako profesjonalista w każdym calu,ponadto zawsze byłeś wzorem dobrego,uczciwego człowieka!
Wierzę że po okresie w którym miał będziesz już kebabów serdecznie dosyć,a i zapewnione środki pozwolą Ci na powrót do Polski,przywdziejesz ponownie wiślacki trykot,w którym rozegrasz spotkanie numer 300!
Czego Tobie i nam serdecznie życzę!
Głowa -WIELKI DZIĘKI!!!! POWODZENIA NAD BOSFOREM!
|