|
Arku Głowacki!!! Grałeś we Wiśle 10 lat!!!
Jak na dzisiejsze czasy to nie lada wyczyn a zatem przyjmij i od STAREGO WIŚLAKA WYRAZY PEŁNEGO SZACUNKU za wszystko co uczyniłeś dla tej drużyny i tych barw klubowych, które są dla mnie najbliższe od blisko 40-stu lat.
Wszystkiego najlepszego na nowej drodze kariery!!!
WISŁA KRAKÓW – MISTRZ POLSKI…1927, 1928, 1949, 1950, 1978, 1999, 2001, 2003, 2004, 2005, 2008, 2009, 2011…cdn.
|