Wyświetl pojedynczy post
wisl@k_TS
Senior Member
 
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#634
Stary 16.06.2010, 17:01
Hiszpanie pewnie pomyśleli że skoro nas ograli tak wysoko to są już takimi hegemonami, że zwycięstwo na Mundialu samo przyjdzie, a jak mówi Popek samo się nie zrobi
the end
Odpowiedz cytując