ja tam jestem za Hiszpanią ale z 2 strony przykład Szwajcarii, czy Korei Pln. że jak się CHCE to się potrafi. A my cóż jak przyjdzie nam grać z kimś z czołówki to pękamy przed meczem, a po biegają jak dzieci po koszulki..
Taktyka, konsekwencja, wiara w zwycięstwo to jest to!!
Gratulacje dla Szwajcarów
