Wyświetl pojedynczy post
Kluvi
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#621
Stary 16.06.2010, 16:53
ja tam jestem za Hiszpanią ale z 2 strony przykład Szwajcarii, czy Korei Pln. że jak się CHCE to się potrafi. A my cóż jak przyjdzie nam grać z kimś z czołówki to pękamy przed meczem, a po biegają jak dzieci po koszulki..
Taktyka, konsekwencja, wiara w zwycięstwo to jest to!!
Gratulacje dla Szwajcarów


Odpowiedz cytując