Reser napisał(a):

|
Pewnie po to, że Burliga wróci do treningów za 3 miesiące. Ludzie myśleć troszkę, potrzebna jest zapchajdziura na parę miesięcy, która byłaby tania w utrzymaniu no i jest.
|
Może się okazać że
zapchajdziura jak go nazwałeś zostanie gwiazdą naszej ligi.?Czego zainteresowanemu i nam życzę!
ps.zapchajdziura kojarzy mi się z pewnym organem,a tak chyba nie przystoi nazywać potencjalnych naszych piłkarzy?
