Wyświetl pojedynczy post
Hiroji Hanzo
Banita
 
Od: 01.2010
Skąd: Barcelona

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5851
Stary 16.06.2010, 16:48
Reser napisał(a):Wyświetl post
Pewnie po to, że Burliga wróci do treningów za 3 miesiące. Ludzie myśleć troszkę, potrzebna jest zapchajdziura na parę miesięcy, która byłaby tania w utrzymaniu no i jest.
Może się okazać że zapchajdziura jak go nazwałeś zostanie gwiazdą naszej ligi.?Czego zainteresowanemu i nam życzę!

ps.zapchajdziura kojarzy mi się z pewnym organem,a tak chyba nie przystoi nazywać potencjalnych naszych piłkarzy?
Odpowiedz cytując