Wyświetl pojedynczy post
La Furia Dell' Est
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10753
Stary 16.06.2010, 16:46
mav23 napisał(a):Wyświetl post
Projektant zaproponował bardziej estetyczne i solidne krzesełka no ale górę wzięła cena.
Co do solidności:
osobiście walczyłem najpierw z pokazowym krzesełkiem - poskakałem, pokopałem próbowałem wygiąć i wyrwać. Dało rade zostało jedynie minimalne odznaczenie na plastiku. Barierkę też wypychałem i szarpałem na każdy sposób i nie wyglądało na to żeby miało coś gdzieś puścić (a mały nie jestem). Nie wiem jak sprawa będzie wyglądać gdy oprze się o to 20 takich jak ja powinno być ok. Martwił bym się jedynie o sektor gości no ale nawet te na Legii jak większa ilość zechce to wyrwie. Pozostaje jedynie sprawa estetyki a to już inna historia.
Święte słowa........nie oczekiwałbym disaign-u Ferrari i solidności Saaba za cenę Opla Astry Classic.To co mamy na Naszym stadionie to MAX- jakości w stosunku do ceny.................Gdyby fundusz był wyższy-to mielibyśmy "kosmos" na R 22.
O.T a to że "mały: nie jesteś-jak napisałeś i nie "zepsułeś", to tylko dobrze o produkcie świadczy
Odpowiedz cytując