Święte słowa........nie oczekiwałbym disaign-u Ferrari i solidności Saaba za cenę Opla Astry Classic.To co mamy na Naszym stadionie to MAX- jakości w stosunku do ceny.................Gdyby fundusz był wyższy-to mielibyśmy "kosmos" na R 22.
O.T a to że "mały: nie jesteś-jak napisałeś i nie "zepsułeś"

, to tylko dobrze o produkcie świadczy
