Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#611
Stary 16.06.2010, 16:21
koyoot napisał(a):Wyświetl post
Sensacja, absolutna sensacja! Tego nikt sie nie mogl spodziewac!
Patrząc na ten cały turniej to już ch*j wie czego się spodziewać. Wszyscy oprócz Niemców zagrali w pierwszej kolejce piach. Może się obudzą faworyci od drugiego meczu. A Szwajcarzy pokazują jak grać z Hiszpanią.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując