Wyświetl pojedynczy post
wojtole14
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Lublin

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#906
Stary 16.06.2010, 16:11
Kamson napisał(a):Wyświetl post
Kupiłem dziś w Umbro w Galerii Krakowskiej koszulke z Tyskie i BG za... 9,90zł.
Za tą cene były też z "TF Kable". Najmniejszy rozmiar XL.
Czemu niby za tyle mają nie być? Jak z bet-at-home były po 69zł.

Odpowiedz cytując