Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
tsw biała gwiazda
Senior Member
Od: 06.2009
Offline
#
5845
16.06.2010, 16:02
jeśli alemao jest dobrym zawodnikiem to nic przeciwko nie mam aby przyszedł do nas szkoda tylko że zbymak nic więcej nie wie na temat konferencji lub na teamt stopera
tsw biała gwiazda
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tsw biała gwiazda
Znajdź inne posty napisane przez tsw biała gwiazda