Wasiu napisał(a):

No to juz wiemy kogo przedstawiaja na jutrzejszej konferencji prasowej
|
Dokładnie jak mówisz.I jeszcze jeden wniosek.Skoro brazilejro,przechodził dziś kardiobadania,to zapewne i jego ujrzymy na najblizszej konferencji z koszulką Wisły.