Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
Natalia_TSW
Junior Member
Od: 04.2007
Offline
#
905
16.06.2010, 15:35
nie możliwe ze 9,90, az kurde bede musiala sie przejechac do GK i to zobaczyc, bo za taka cene to napewno kupie jeszcze jedna
, bedzie na zapas
"Biała Gwiazda na niebie się mieni,
Tak powstaje Wisły znak.
Jej kibice są niezwyciężeni,
Boi się nas cały świat''
Natalia_TSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Natalia_TSW
Znajdź inne posty napisane przez Natalia_TSW