polska.mysl.szkoleniowa napisał(a):

Hahahaha, miałem rację. Niektórzy narzekali na Łaciaka, a ten pan ma jeszcze mniejsze doświadczenie. Pracował z piłkarzami - Łukaszem Gargułą. No, naprawdę.
Rewelacja.
Ja zagrałem w trzech ostatnich meczach kadry tylko 2 minuty mniej niż Sobiech i 5 mniej niż Małecki - taki jestem dobry!
|
Tylko, że ty mówiłeś w kontekście trenera bramkarzy, natomiast Pan Michalczyk bramkarzy trenować nie będzie.