polska.mysl.szkoleniowa napisał(a):

Ale skąd te przypuszczenia, że przyjdzie ktoś dobry? To normalne, że przy zmianie trenera następuje też wymiana jego sztabu. Zawsze tak jest. U nas w mniejszym stopniu, bo zmiany częste, oj częste, ale też jest.
Nienaturalnie długo czekano ze sztabem dla Henia, bo nie było wiadomo, czy zostanie. Został - to mu wymienią asystentów. Ale nie spodziewałbym się specjalistów z Milan Labs, tylko raczej Rysia Szula, którego tak tu wszyscy kochają , żeby nie wspomnieć wspaniałych referencji, wręcz laurek, które wystawiają mu kibice Legii.
|
Cytat:
|
Daniel Michalczyk ma 29 lat. Już wcześniej pracował z piłkarzami, m.in. z Łukaszem Gargułą, ale po raz pierwszy ma okazję pracować w klubie
|
Hahahaha, miałem rację. Niektórzy narzekali na Łaciaka, a ten pan ma jeszcze mniejsze doświadczenie. Pracował z piłkarzami - Łukaszem Gargułą. No, naprawdę.
Rewelacja.
Ja zagrałem w trzech ostatnich meczach kadry tylko 2 minuty mniej niż Sobiech i 5 mniej niż Małecki - taki jestem dobry!