Wyświetl pojedynczy post
szejkspir
Member
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10746
Stary 16.06.2010, 13:43
Żmijka napisał(a):Wyświetl post
Przede wszystkim to ta fosa to nie będzie tam ot tak sobie, tylko z tzw względów bezpieczeństwa. Bo nie będzie przecież płotów ...
Naturalnie, zgadzam się, że zostały zbudowen w celach bezpieczeństwa.

Jednak od czasu gdy je projektowano zmieinło się położenie murawy.
Na obecnie projektowanych stadionach ze wzgledów bezpieczeństwa stosuje się albo rowy, albo poniesienie pierwszego rzędu krzesełek ponad poziom murawy o 1,5-2m (np. Lubin)
Taka właśnie pozostanie wysokość od dna rowu i murawy (ta wg projektu będzie nieco wystawać ponad poziom dna rowu).

Estetycznie to bedzie niebo a ziemia!

A reklamy i tak mogą upchnąć gdzie tylko będą chcieli
Odpowiedz cytując