Wyświetl pojedynczy post
wislabielany
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 16.06.2010, 13:07
Blow out'u do dziś nie było w tych finałach. Teraz czekam na dogrywkę w G7 bo jej też jeszcze nie było

A dziś Kobe (double-double) otrzymał wsparcie od kolegów z drużyny i łatwa wygrana. Po za tym spora przewaga w zbiorkach i niezły defense LA.
Wisła Pany





Odpowiedz cytując