Temat
:
Finały NBA, Komu kibicujesz i dlaczego Celtom? ;)
Wyświetl pojedynczy post
wislabielany
Senior Member
Od: 12.2006
Skąd: Krk
Offline
#
37
16.06.2010, 13:07
Blow out'u do dziś nie było w tych finałach. Teraz czekam na dogrywkę w G7 bo jej też jeszcze nie było
A dziś Kobe (double-double) otrzymał wsparcie od kolegów z drużyny i łatwa wygrana. Po za tym spora przewaga w zbiorkach i niezły defense LA.
Wisła Pany
wislabielany
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wislabielany
Znajdź inne posty napisane przez wislabielany