Co do sektora gości już raz pisałem tutaj pewną propozycje, może jakoś natknie to osoby które lobbują jego lokalizacje na trybunie E. Skoro już pojawiły się informacje jakoby miałby miał on być na tej trybunie, jednak z blisko 15 metrowym - zawierającym cały jakby nie było pod sektor z najlepszymi miejscami na tej trybunie co jest sporym marnotrawstwem.
Wydaje mi się ze można by to kompromisowo rozwiązać. Na miejsca dla gości przeznaczyć pod sektor e5 i ponad połowę pod sektora e4. A strefę miedzy wejściem na pod sektor e4 a pleksi oddzielającą e3 i e4 przeznaczyć na bufor. Zamiast pleksi i gdzieś w okolicy wejścia postawić trwałe płoty na wzór tego starego i do samego dachu pociągnąć siatkę
Mniej więcej coś takiego ->
http://i48.tinypic.com/i1xp1w.jpg
Wtedy mamy spokojnie wymagane 1600-1700 miejsc dla gości, dobry bufor, i dużo miejsc dla nas.