_Vodka napisał(a):

Zwróć uwagę , że Wisła jest przede wszystkim przedsiębiorstwem, które powinno dopasowywać się do popytu na określoną usługę jaką jest oglądanie meczu. Bez odpowiednich standardów zrobić tego się nie da. Weź pod uwagę naszą frekwencję na R22 przed rozbudową na takich meczach jak Odra , Korona etc. Stadion zapełniał sie w 11 12 tys. Pozwoli mnie to twierdzić że aktualnie posiadamy tyle wiernych kibiców i resztę osób chodzących okazjonalnie. Czy wolisz mieć 14 000 wiernych czy 12 000 wiernych i 20 000 przychodzących na stadion bo to fajne komfortowe spędzanie czasu ? Ja osobiście wole to które przynosi więcej zysku czyli 2.
Nie mogę wypowiadać się o kwestiach wygody naszych nowych fotelików jednak przy tych z legii wyglądają co najmniej o klasę gorzej.
|
No to najwyraźniej nie łapiesz o co chodzi. Gdyby to był tylko biznes Cupiał już dawno by tym pieprznął. Ja jednak dostrzegam w tym wszystkim pierwiastek emocjonalny. Chodzi o to aby marketing był budowany na sławie Wisły, emocjach z Wisłą związnych, dumą z bycia Jej kibicem plus stadion i jego funkcjonalność (ale nie to powinno być najważniejsze-patrz Legia). Wtedy będziesz miał coraz więcej wiernych kibicow, a nie takich, którzy pójdą na drugą stronę Błoń, bo tam będą wygodniejsze fotele. Dochodzimy do pewnych standardów i bardzo dobrze, ale nie przeginajmy, bo nikt z prawdziwych kibiców nie chce tego co się dzieje na zachodzie (czemu wyraz daliśmy na meczu rewanżowym z Tottenhamem

). Ja wolę 14 000, gotów nawet jestem przez to więcej zapłacić za bilet, bo z doświadczenia wiem, że atmosfera jest dużo lepsza z osobami, które "czują klimat" Myślę jednak, że przy odpowiednim działaniu będziemy mieć dobry wynik i ilościowy i jakościowy. I basta.