Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Mea
Member
Od: 06.2010
Offline
#
10734
16.06.2010, 12:41
panowie nie problem jest fotelików tylko braku połączenia barierek z balustradami schodowymi. jesli one beda w tej fromie to podczas wchodzenia ludzie będą się nabijać na te pręty!
http://www.stadionwisly.info/fotorel...owy/2010-06-15
Mea
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Mea
Znajdź inne posty napisane przez Mea